ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

У випадку, якщо якість послуг з будь-яких причин для Замовника є неналежною, Виконавець надає Замовнику право протягом 7 (семи) календарних днів з дня оплати, відповідно до умов Публічного договору: https://socialgenetics.com.ua/offer (далі – Договір), звернутися до Виконавця із Заявою про повернення сплачених коштів (далі – Заява).

Заява на повернення коштів надсилається Замовником на електронну адресу: info@socialgenetics.com.ua не пізніше строку, зазначеного у п.4.7. Договору, в іншому випадку, зобов'язання щодо повернення не поширюються на Виконавця.

Відповідальність за правильність даних, зазначених у Заяві, несе Замовник.

Заява на повернення коштів має містити таку інформацію:

1) Копія паспорта Замовника;
2) Спосіб, дата та сума оплати Послуг;
3) Причини, через які Замовник вважає, що надано послуги неналежної якості;
4) Банківські реквізити повернення коштів.

Виконавець здійснює повернення оплачених коштів протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня отримання такої Заяви. Повернення коштів провадиться за вирахуванням комісії платіжних систем, на карту здійснення оплати.

У разі відсутності у Заяві на повернення коштів інформації з навединими вище реквізитами, або надання недостовірної інформації, Виконавець має право відмовити Замовнику у поверненні коштів.

Будь-які претензії, заяви, надіслані Замовником після закінчення строку зазначеного у п. 4.7 Договору, Виконавцем не розглядаються.
Made on
Tilda