Згода на отримання розсилки

Заповнюючи будь-яку форму на сайті ви погоджуєтеся з політикою конфіденційности і з тим, що ми можемо розголошувати ваші особисті дані у таких випадках:


1. Компаніям, що працюють від нашої особи

Ми співпрацюємо з компаніями, які виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки. Наприклад: виконання замовлень, реалізація заявок, видача подарунків та бонусів, проведення опитувань серед клієнтів та управління інформаційними системами. Тому вашу особисту інформацію можна частково розкрити.


Але не варто переживати — ми завжди укладаємо договори з перевіреними компаніями і вимагаємо, щоб вони використовували вашу контактну інформацію тільки в рамках обумовлених послуг.


2. Під час передачі контролю над компанією

У разі повного або часткового продажу компанії або її активів ми можемо також передати новій організації вашу персональну інформацію. Але перед цим, обов'язково, повідомимо вас про це, щоб надати вам пріоритетну можливість відмовитися від розсилки.

Іноді це означає, що нова організація не зможе надавати вам доступ до нових продуктів або матеріалів, до яких ви раніше виявляли інтерес, будучи нашим передплатником.


3. Іншим компаніям під час реалізації спільних проектів

Коли ми зберемося реалізовувати проект/конкурс/подію з іншою компанією, обов'язково попросимо дозвіл на спільне використання вашої особистої інформації. І доки не отримаємо від вас дозвіл, дані третій особі передаватися не будуть.Щоб змінити чи видалити особисту інформацію з нашої бази, або відмовитися від розсилкинапишіть на info@socialgenetics.com.ua.
Made on
Tilda