Зміна нас всередині

Існує спостереження, що коли змінюється людина, змінюється її оточення. Воно змінюється за двома напрямками:

— Люди, з якими у вас міцні зв'язки, яким ви цінні, починають перебудовуватися в зв'язку з тим, що перебудувалися ви. Просто для того, щоб продовжувати бути з вами у зв'язку. Це відбувається непомітно і не усвідомлено.

Ті, хто не зміг звикнути до нового вас, йдуть, оскільки їм більше нічим за вас «зачепитися». І приходять нові, з ким є, чим.

Так змінюється поле. Але тут є одна пастка: якщо ви змінюєтеся для того, щоб поміняти інших — у вас нічого не вийде. Змінюватися треба для себе і в зв'язку з собою. Зміна оточення — це побічний ефект. Немає ніякого сенсу чекати і вимагати змін від інших.

Якщо вам щось не подобається в інших, то це питання вашого вибору — залишатися з ними на близькій дистанції або віддалятися.

Тому, що все, що є у вашому житті – результат вашого рішення, яке ви приймаєте внаслідок своїх переконань. Наприклад, якщо у вас є переконання «що потрібно змовчати, бо іншій людині буде не приємно» то таке рішення ви і приймете у відповідній ситуації. Ваші зміни почнуться зі зміни ваших переконань, і відповідно, «терпіти» ви більше не будете. І люди які вас оточують, або будуть приймати вас «нового», або ж будуть віддалятись від вас. І це вже буде результат їхнього вибору.

Якщо ви бажаєте змінити, покращити щось у своєму житті, змінити певні свої переконання, без почуття вини і провини, запрошуємо вас на навчання, де ми покажемо і допоможемо в моменти змін у вашому житті.