Якщо любов вам «тисне» — значить вона вам не по розміру

Якщо людина, з якою ви ділите своє життя, заперечує більшу частину вашої особистості, а також підрізає крила вашого особистого зростання, вам варто серйозно подумати про ваші відносини.

По мірі того, як ми дорослішаєм, ми розумієм, що ми можем зробити, а що ні. Дізнаємося, що заслуговує на нашу увагу, а що краще залишити в стороні.

Поступово, ми більш реалістично співставляємо наші бажання і мрії з конкретними реаліями. Однак коли ми говоримо про емоційні проблеми і любов, ми переконуємось, що дуже важко знайти відносини, які ідеально підходять і ніде не «тиснуть».

Одна любов змушує нас задихатися, а інша дає нам крила, змушуючи нас відчувати себе щасливими і допомагає реалізуватись на 100%. А як щодо вас? Ви правильно вибрали розмір вашої любові?

Любов, від якої перехоплює дух.

Ми не будем заперечувати, всім нам подобаються ті відносини, від яких у нас перехоплює подих. Вони змушують нас відчувати себе живими, надихають нас, дають тисячу почуттів і бажань.

Майте на увазі, що цей емоційний вихор, в якому сплелися захоплення, бажання і абсолютна необхідність завжди бути поруч з коханим, є дуже поширеним явищем на ранніх етапах закоханості.

Після того, як пройдуть перші кілька місяців або в перші два роки, як правило стільки триває фаза романтичної любові, ми переходимо в стадію зрілої любові і відносин. Це досить важливий період, адже повинні бути оновлені і переглянуті наші внутрішні зв'язки з партнером.

Для цього етапу характерні наступні ознаки:

Пристрасть втратила частину своєї інтенсивності, і, не дивлячись на те, що бажання ще жевріє, починає цінуватися, перш за все, взаємодія в парі.

З'являється свого роду дух товариства, де панує повна згода, відкритий діалог і гармонія.

Починається фаза, в якій повинні бути встановлені чіткі цілі. Відносини без зобов'язань переходять в ідею створення сім'ї, пошук нового місця проживання, економічної стабільності, все, що дозволить парі планувати майбутнє.

Кожен день проживається в гармонії, з гумором і в атмосфері взаємної поваги. Готовність до діалогу і компромісу — це основа зрілих відносин.

Коли любов не дає нам дихати і «тисне»?

Любов, яка не дає нам дихати і сковує по руках і ногах, завдає нам шкоди. І, незважаючи на те, що рани, які вона залишає, невидимі для інших, емоційна біль цілком реальна і руйнує нас. Вона уповільнює наш особистий розвиток.

Відносини, які «тиснуть», це егоїстична любов, в якій наш партнер не враховує наші інтереси, і в якій нами маніпулюють.

Це люди, які роблять себе жертвами, вічно змушуючи нас відчувати себе винними, коли ми просимо трохи «повітря», коли ми говоримо їм про те, що хочемо мати свій особистий простір, улюблені хобі або соціальні відносини.
Або це люди які роблять себе паразитами, нічого не вкладають у відносини, не йдуть на компроміси, а ваш особистий вклад знецінюють, роблять не вартим і «ламаного гроша».

І ми не можемо обійти увагою той факт, що іноді вина лежить не тільки на нашому партнері, але ми також несемо за це певну відповідальність.
Є люди, які будують все своє життя навколо другої половинки, як маленький супутник навколо планети.

Ми ігноруємо друзів, своє життя... Ми починаємо відмовлятися від важливих для нас речей, які визначають нас, вкладаючи всі сили в людину, яку ми любимо. Ми будуємо відносини на цьому токсичному цементі, який тримає нас, не дає дихати і краде нашу власну сутність.

Ніколи не варто віддавати пріоритет іншим людям і ставити їх вище ваших власних потреб, тому що, врешті-решт, ваша самооцінка стане подібна маріонетці в руках партнера. Ніколи не варто впадати в цю крайність!
Якщо любов вам тисне, значить, це не ваш розмір ... відпустіть її.

Якщо любов вам тисне, це зовсім не означає, що вам потрібно «схуднути», щоб «влізти» в неї. Ніколи не зраджуйте собі, своїм манерам діяти, відчувати і жити, аби лише відповідати особистості вашого партнера і вписатися в його шаблон.

У вас є свій власний «розмір», свій спосіб бачити світ і розуміти його, де ви стоїте в центрі зі своїми цінностями, навчаючись на своїх помилках і перемогах.

Якщо людина, з якою ви ділите своє життя, заперечує більшу частину вашої особистості, а також підрізає крила вашого особистого зростання, вам варто серйозно подумати про ваші відносини.

Деякі люди бояться залишити свого партнера, навіть знаючи, що ці відносини приносять більше сліз, ніж щастя. Часто причиною цього є страх самотності, бажання завжди мати когось поруч. Не допускайте цієї помилки: іноді самотність набагато корисніша, ніж погана компанія.

Самотність оздоровлює, робить вас вільнішими і допомагає знайти контакт з самим собою.

Не бійтеся залишити цю сукню, яка вас здавлює і не дає дихати. Це нормально, іноді «помилитися з розміром» нашої прихильності. Важко знайти ідеальну людину, яка буде відповідати кожній з наших потреб і впишеться в наші життєві проекти, затягне в тугий корсет наші страхи і прикрасить наше життя стрічками щирої радості.

Однак на пошук такої людини варто витратити своє життя!

Автор: Альона Тимощук