Яка перешкода блокує процвітання і успіх в кожній сфері життя?

У великої кількості людей є вагома перешкода. Вона блокує процвітання і успіх практично в кожній сфері життя! Що ж це таке?

Відповідаю: закрите серце!
Що таке «закрите серце»?

Це внутрішня, підсвідома відмова людини приймати щось у своє життя.
Простий приклад. Коли людині приносиш подарунок, пригощаєш її чимось просто так, робиш послугу безплатно, то приймають це, відразу з вдячністю, одиниці. В основному, ти відразу чуєш: «Да ладно! Навіщо? Та ти що, припини! Не варто». Тобто, по суті, ти робиш людям добро, а тобі чемно кажуть «Спасибі, але не потрібно».

Проблема в тому, що ми навчилися чимало віддавати, але приймати і пожинати плоди своїх віддач — не вміємо. Навіть на «спасибі» відповідаємо не «будь ласка», а «нема за що!»

Що робити?

Твій внутрішній стан транслюється в світ, проявляючись у дрібницях. А що ти транслюєш — те і отримуєш в результаті. Якщо ти не вмієш приймати елементарну, маленьку подяку від людей, то як ти приймеш великі можливості і подарунки долі?

Починай приймати все хороше, що приходить в твоє життя! Починай вже з сьогоднішнього дня! Відкрий своє серце для будь-яких подарунків і знаків уваги до твоєї персони.

Якщо поступилися місцем в транспорті — посміхнися і сідай. Чимось пригощають — з вдячністю прийми. Хочуть тобі зробити подарунок — так на здоров'я! З цього дня ніяких кокетливих «не варто», «не потрібно», «навіщо було так витрачатися». Тільки подяку! Тільки прийняття!

І чим більше твоє серце буде відкриватись, тим більше ти будеш транслювати в світ енергію подяки. І в твоєму житті почнуться дива! Ти, немов магніт, почнеш притягувати нові можливості і щасливу долю.

Ця проста річ відкриє перед тобою дуже багато дверей і притягне в твоє життя багато подаррунків і можливостей.

Автор: Альона Тимощук