Социальна Генетика - Блог

Куди піде навчатися ваша дитина?

Разом з приходом весни починаються хвилювання серед батьків. Дітям час визначатися із подальшим навчанням. Це перше серйозне рішення для дитини. Звичайно, діти нервують, бояться помилитися. А батьки хвилюються, наскільки правильний вибір зробить їх дитина? Чи приведе цей шлях до успіху? Чи зможе дитина довчитися та стати успішною в обраній професії?

Частіше за все це питання вирішується за допомогою спроб та помилок. Поступаємо скрізь і дивимося куди пройдемо, але це призводить до того, що у подальшому дитині нецікаво та важко навчатися. А в житті з’являються більш цікаві речі: вечірки, побачення та гулянки. І навіть якщо довчитися вийшло, то знань мінімум і ніякого інтересу до професії немає. Як у такому випадку шукати роботу? Чим займатися? Де щастя та успіх?

Інший варіант: піти навчатися по спеціальності батьків, щоб вони могли допомогти в навчанні і в подальшому працевлаштуванні. Це був би чудовий варіант, якби всі були однакові. Але це не так - діти відрізняються від батьків. У кожної людини є вроджені здібності до певного виду діяльності і до певного виду інформації. І частіше всього здібності дітей та батьків не співпадають. І тоді батьки, обираючи для дитини свою професію, прирікають її на невдачу та розчарування.

Майбутня професія - це занадто серйозне питання, щоб вирішувати його методом вгадування, не володіючи повною інформацією про особливості свідомості вашої дитини. Тому що у кожної людини є якості, які можна розвивати та удосконалювати. І є якості, які слабо піддаються розвитку і ніколи не стануть достатньо сильними для успішної реалізації людини у соціумі.

Для вибору професії необхідно визначити типаж людини на Соціальному рівні. Це певний набір якостей, закладений від народження та незмінний протягом усього життя. На соціальному рівні набір якостей визначає види діяльності. Наприклад, людина може мати здібності до аналітичного виду діяльності, але відчувати дискомфорт у комунікативній діяльності. Відповідно це виключає професії пов’язані з перемовинами, передачею інформації великій кількості людей та роботу у великому колективі. Інакше постійна напруга буде викликати сильну втому, роздратування та знижувати загальну працездатність. Це неминуче призведе до стрессу, захворюванням та пригніченого стану. А от професія пов’язана з аналізом та пошуком рішень в невеликому колективі, може приносити задоволення все життя. Тому що при використанні своїх сильних якостей, людина завжди отримує задоволення та готова удосконалюватися за власним бажанням. Застосування цих якостей дає хороші результати, що сприяє поліпшенню стану самооцінки і робить людину цінним співробітником.

Також важливо знати типаж на Інтелектуальному рівні, який визначає з якими видами інформації людина буде легко справлятися, а які так і залишаться важкими та незрозумілими. Візьмемо попередній приклад. У людини є здатність до аналітичного виду діяльності. Але який вид інформації їй легко аналізувати? Якщо сенсорну інформацію, все що пов’язано з кольором, світлом, звуками, словами, то у нас буде чудовий редактор, світлорежисер, дизайнер або звукооператор. Якщо це практична інформація (деталі, результати, досвід), то це звичайно статист, бухгалтер, архіваріус, можливо, програміст. Якщо розвинені здібності до емоціонального виду інформації отримуємо психоаналітика, дитячого психолога або, можливо, маркетолога.

Визначення типажів на цих двух рівнях свідомості достатньо точно визначає талант людини, ті здатності, які швидко розвиваються, приносять максимальний результат і дають можливість працювати легко та ефективно.

Центр Соціальної Генетики пропонує вам протестувати вашу дитину, щоб ви змогли приймати зважене рішення. Результати тесту дають можливість чітко визначити професії, у яких ваша дитина стане справжнім професіоналом, буде навчатися та працювати із задоволенням.

Також стануть зрозумілими обмеження, які накладають слабкі якості типажів, щоб у подальшому мати можливість уникати образливих невдач та розчарувань.

Вже 5 років ми проводимо тестування дітей шкільного віку і багато батьків зітхнули з полегшенням отримавши точні дані про своїх дітей. І тепер мають можливість направити своїх дітей так, щоб і дітям було легко та цікаво, і батьки були впевнені у майбутніх результатах.

Тестування займає від 30 хвилин до 1 години, а після цього соціальний технолог розповідає і пояснює результати тестування, дає рекомендації і відповідає на питання. Результати тестування видаються у письмовому вигляді.
Made on
Tilda