Що врятує Україну — тотальний професіоналізм

Ми, українці, дивуємося, чому західний світ живе краще за нас. Здається, варто тільки змінити президента і кілька законів, як блаженство і достаток впаде на нас.

Але так не станеться. Тому що ідея «хтось прийде і все зробить за нас — хибна».

Західний світ десятиліттями пропагує ідею тотального професіоналізму у своїх фільмах та серіалах. Герої популярних стрічок працюють до пізньої ночі, нехтують здоров’ям, сім’єю, дружбою, відносинами, аби стати профі і добре заробляти. Основна ідея — працюй багато та важко, і вже тоді...

Але можна досягти професіоналізму (з ним і достатку) іншим шляхом.

Замість важкої праці краще спертися на свої природні генетичні здібності.

Коли людина працює по своїм природним здібностям, воне не втомлюється, а навпаки радіє своїй роботі і у неї завжди вдосталь енергії.

Якщо ми визначимо природні генетичні здібності кожного українця, поєднаємо це з правильною освітою та направимо людину у ту сферу реалізації, яка підходить тільки їй, то отримаємо справжнього Професіонала. Людину, яка щиро любить справу, якою займається.

Яка може робити її вдень та вночі, і не втомлюється від неї. Яка отримує високу гідну оплату, тому що ніхто не може повторити її рівень. Яка має час на себе та на близьких. Тому що її робота, справа, то справжнє і цікаве життя, а не в'язниця з дев'ятої до шостої.

Від чого ж тоді доведеться відмовитися? А від нашої звички постійно бідкатися та розводити руками. Це не допоможе.

Потрібно діяти, розраховувати на себе і ставати Професіоналом простим та природнім шляхом, через свої природні здібності.

P.S.: Ми відкрили попередній запис на курс Соціальної Генетики «Професіонал». Тим, хто реєструється попередньо — першочергова інформація і суттєва знижка.
www.sg-professional.tilda.ws/profi-ukr

Автор: Володимир Мостовий