Бути щасливим — це бути природнім

Щастя не потребує пояснення, говорив Ошо: «…Відчуваю себе дуже щасливим — чому? Необхідно пояснення. Ні, щастя не потребує пояснення… ».

Насправді бути щасливим — це бути природнім, бути таким якими ми народились, не змінювати себе « для зручності іншим».

«Коли ми щасливі, ми звичайні, тому що, бути щасливим — це бути природнім, а от бути екстраординарним — це стати нещасним. Візьмемо світ тварин, птахи, вони щасливі, візьмемо до прикладу дітей, діти, вони також щасливі. Що в цьому особливого? Невже ви не бачите цих співаючих птахів?, — так щасливо; дітей які бавляться і радіють. У щасті немає нічого особливого».

Бути щасливими – це означає бути природніми.

Коли ми порушуєм свою генетику, ідем проти своєї природи це завжди супроводжується складнощами, труднощами. Чому труднощами, бо ми робим те, що нам не природньо, не цікаво, дуже часто результат нас не влаштовує. І особливо нам важко коли ми бачимо що в когось іншого це виходить чудово, швидко і результативно. І це робить нас нещасними, ми розчаровуємось, іноді навіть опускаєм руки.

А чому ми порушуєм свою природу?

Під впливом оточення, через вплив соціальних стандартів і стереотипів. Через не розуміння своєї справжньої природи. Ми можемо взяти відповідальність за своє життя – зрозуміти хто я, і навчитись захищатись від нав*язаних стеоретипів соціуму.

Сказать легко, а як зробити?

Цього не вчать в школах, не викладають в університетах. А як же нам зрозуміти які ми? Є теоретичне уявлення, що люди різні. Ми це справді бачимо, люди по-різному думають, по-різному себе поводять. Для когось щастя і радість приносить час проведений у колі нових людей, а для когось – це найбільша мука.

Хтось щасливий від можливості побути на самоті і почитати цікаву книгу, обдумати її, а для когось це навпаки вид тортури.

Для того щоб ви визначили в чому справді заключається ваше щастя, не піддаючись під критику і стеоретипи соціуму, запрошуємо вас в клуб Club SG Rivne

Автор: Альона Тимощук